Ar nosies operacija išlieka visam gyvenimui?

Nosies operacija

Šiomis dienomis, nosies operacija yra viena iš pačių populiariausių plastinių operacijų. Statistiškai, 20% visų operacijų yra būtent nosies. Tai yra pati populiariausia plastinė operacija visoje industrijoje. Palyginus su kitomis veido ar kūno operacijomis, ši nėra labai sudėtinga, tačiau vis tiek reikalauja itin išsilavinusio ir itin kvalifikuoto plastikos chirurgo, baigusio tam tikras medicinos studijas bei turinčio patirties operuojant žmogų.

Jei nosies operaciją (dar kitaip vadinamą moksliškai rinoplastiką) atlieka tikrai kvalifikuotas chirurgas, laikydamasis visų procedūros standartų, nauja nosis turėtų išlikti visam laikui. Žinoma, jeigu tik nepatirsite jokios fizinės traumos, pvz. muštynes, kurių metu dažna trauma yra nosies lūžis. Atliekant nosies operaciją, chirurgas gali gerokai pakeisti nosies formą, o šiam pakitimui užtenka vos kelių milimetrų skirtumo. Dažniausiai tai būna per didelės nosies sumažinimas, kreivos nosies atstatymas, kuprelės sumažinimas ir pan.

Kadangi nosis yra centrinė veido dalis bei matoma visiems žmonėms, svarbu, jog pacientas būtų patenkintas plastinės nosies operacijos rezultatu. Nors ir labai retai, tačiau pasitaiko, jog pacientas pabūdęs iš bendrinės nejautros jaučiasi kaip košmare, t. y. nepatenkintas atliktais rezultatais. Tokiais atvejais, dažniausiai toks pacientas to pačio chirurgo nebesamdo antrą kartą. Plastikos chirurgai Plastimeda (852142224) teigia, jog nepatenkinti kitų chirurgų atlikta nosies operacija, jie tiesiog neberizikuoja bei apsilanko tiesiai pas juos. Tokiu atveju, patyrę chirurgai konsultacijos metu išsiaiškina visus pacientų lūkesčius, išsiaiškina kodėl kitiems chirurgams operacija nepavyko, kas negerai, kaip jie norėtų, kad nosis atrodytų bei puola į darbą.

Dauguma plastikos chirurgų nosies operaciją vadina tikru menu. Kaip ir minėjau, užtenka vos kelių milimetrų pakitimo nosies kremzlėje, jog būtų didelis skirtumas išvaizdoje bei galutiniame rezultate. Operacija reikalauja itin didelio kruopštumo, pasiruošimo, chirurgo dėmesio, susikaupimo ir žinoma – kvalifikacijos bei noro tobulėti. Kaip ir kitose srityse, jeigu žmogui jo darbas nepatinka ir jis jį dar vos ne per prievartą, gerų rezultatų iš jo tikėtis negalime. Žmogus turi mylėti savo darbą, džiauktis jį atlikdamas. Lygiai tas pats galioja ir plastikos chirurgijos srityje, jei norite tikėtis išskirtinai tobulų rezultatų.