Auksiniai auskarai vieni populiariausiu juvelyrinių dirbinių

Auksas žavėjo žmoniją nuo seniausių laikų. Egiptiečiai, didžiausi senovės pasaulio aukso vartotojai, auksą prilygino saulei ir pritaikė jį naudoti tik faraonams. Aukso populiarumą lemia jo ilgaamžiškumas ir atspalvių įvairovė, todėl metalas yra patrauklus kiekvieno individualiam stiliui. Aukso grynumo ir kokybės ženklai. Grynas auksas arba 24 karatų auksas paprastai yra per minkštas, kad būtų gaminami auksiniai papuošalai, todėl auksas legiruojamas su kitais metalais, kad padidintų jo stiprumą. Lietuvoje 14 karatų auksas yra labiausiai paplitęs auksinių papuošalų lydinys.

Juvelyriniai dirbiniai yra labai tendencingi moterų tarpe. Dažniausiai tai palikimas, kuris perduodamas iš kartos į kartą. Populiariausi auksiniai gaminiai yra auksiniai auskarai, žiedai, grandinėlės. Jie gali būti įvairiausių modelių, spalvų, su akmenėliais ir be jų. Auksiniai auskarai gali būti veriami nuo pat pirmųjų gimimo dienų. Pirkti auskarus yra sudėtingiau nei išsirinkti žiedų porą, kuri patraukia jūsų dėmesį. Yra keletas dalykų, kuriuos būtina žinoti prieš perkant auksinius auskarus.

Kaip išsirinkti auksinius auskarus?

Renkantis auskarų kokybę, prisideda įvairūs elementai – nuo svorio karatais iki gamybos proceso. Žemiau mes išvardijome, dėl ko auskarai bus jūsų vertas pirkinys. Karatų svoris: Svoris karatais reiškia aukso grynumą. 24K yra gryniausia aukso forma. Tačiau garsusis 14K ir 9K auksas gali suteikti jums nuostabios apdailos ir papildomo patvarumo pusiausvyrą. Skiriamieji ženklai: prabavimo ženklas reiškia, kad gaminys buvo išbandytas nepriklausomai ir atitinka visus teisinius grynumo / prabos standartus. Tai simbolių rinkinys, pritaikytas ant papuošalų, pagamintų iš tauriųjų metalų, tokių kaip sidabras, auksas, platina ar paladis. Ženklas paprastai nurodo svorį karatais, gamintojo / mažmenininko ženklą ir tyrimo biuro ženklą. Gamybos procesas: Gamybos procesas gali turėti įtakos auskarų kokybei ir ilgaamžiškumui. Ieškokite auskarų, kurie yra gerai pagaminti, skiriant išskirtinį dėmesį detalėms ir tikslumui. Brangakmenio kokybė: jei jūsų mėgstamas dizainas ir stilius papuošalams turi turėti daug blizgesio, atsižvelkite į brangakmenio kokybę, pjūvį ir spalvą. Įsitikinkite, kad jie tvirtai pritvirtinti ir ar juose nėra įtrūkimų ar drožlių. Tai yra pagrindiniai aspektai, kurie užtikrins, kad jūsų pirkinys būtų vertingas ir vertas.

Auskarų dizaino ir stiliaus pasirinkimas yra maloni auskarų pirkimo dalis. Yra tiek daug dizainų, kurie puikiai tinka įvairioms progoms. Renkantis jums tinkamą dizainą, atsižvelkite į šiuos dalykus: Proga: pagalvokite, kokia proga segėsite šiuos auskarus. Įvairiems renginiams tinka įvairūs dizainai. Taip pat apsvarstykite savo aprangą ir šukuoseną, kurią planuojate dėvėti. Veido forma: Ne paslaptis, kad skirtingi dizainai ir stiliai gali papildyti įvairias veido formas. Pavyzdžiui, lankeliai gali sušvelninti linijas ant širdies formos veidų, o smeigės gali subalansuoti ilgą veido formą. Taip pat nepamirškite auskarų dydžio ir mastelio, proporcingo jūsų veidui ir bendrai išvaizdai. Asmeninis stilius: pasirinkite dizainą, atitinkantį jūsų individualų stilių ir skonį. Apsvarstykite savo turimą papuošalų kolekciją ir drabužių spintą, kad įsitikintumėte, jog jūsų nauji nuostabūs auskarai bus universalūs ir papildys esamus papuošalus. Patogumas: sunkius auskarus dėvėti gali būti sunku. Įsitikinkite, kad auskarai yra patogūs, ypač jei planuojate juos nešioti kas dieną.