Barzdaskutė ar skutimosi peiliukai?

barzdaskuteĮpročiai yra sunkiai pakeičiami, todėl vyrai, kurie jau ilgą laiką naudoja barzdaskutes jų tikrai neiškeistų į skutimosi peiliukus ir atvirkščiai, tie kurie visą gyvenimą skutosi peiliukais nė nepastebi parduotuvėse lentynų, perpildytų skirtingo modelio barzdaskutėmis. Tačiau viskas gali pasikeisti vos tik pabandysite kažką naujo, tad toliau aprašysime privalumus ir trūkumus, kuriuos suteikia tiek viena, tiek kita pusė. Barzdaskute prieš skutimosi peiliukus, kas geriau?

Kokybiška barzdaskutė reikalauja nemažos investicijos. Ji nėra itin pigi prekė, tačiau tai yra turtas, kuriuo vyrai nesidalina ir naudoja kiekvieną dieną. Paprastai jas perka tiek tie, kurie nori greiti apsiskusti kiekvieną rytą, tiek kiti, kurie auginasi barzdas, tačiau tuo pačiu nori palaikyti gražią jų formą. Didžiulis privalumas yra laikas, įsigijus barzdaskutę jūsų skutimosi laikas sutrumpėja iki trijų kartų. Taip pat, barzdaskutė ypatingai tinka jautrią odą turintiems vyrams. Dėl jos greitų apsisukimų, plaukeliai nuskutami žymiai greičiau, lygiau, ir nepalieka įbrėžimų ar įpjovų. Idealią barzdą galite prižiūrėti namuose, jums nereikės eiti į salonus, ir mokėti nemažus pinigus už barzdos skutimo procedūrą, visa tai, be vargo galėsite atlikti namuose.

Pilnai įkrautą barzdaskutę galima naudoti apie dvi savaites, priklausomai nuo gamintojo ir jos kokybės. Išvykdami į kelionę galite drąsiai pasiimti barzdaskutę su savimi ir visuomet būti pasirengusiam atrodyti puikiai. Suskaičiavus visas išlaidas, kurias sudaro skutimosi putos, losjonas po skutimosi, naudojant vienkartinius peiliukus pastebėsite, jog įsigyti kokybišką barzdaskutę apsimoka labiau.

Skutimosi peiliukai yra tradicinė priemonė, kurios dėka yra lengviau pasiekiamos paprastai sunkiai prieinamos vietos. Trūkumas tas, kad peiliukais galima lengvai susižeisti, tad negalima atlikti skutimosi procedūros skubant, taip pat, jei turite jautrią odą, skustuvai nėra geriausias sprendimas. Juos dažnai reikia keisti ir privaloma papildomai pirkti skutimosi putas. Neretai po skutimosi reikalingas ir drėkinamasis veido kremas ar losjonas. Nepaisant to, vyrai yra labiau pripratę prie tradicinių priemonių, mat barzdaskutės atsirado dar palyginus neseniai, tačiau naujoves vertėtų išbandyti kiekvienam ir pasirinkti tai, kas yra geriausia būtent jums.