Keletas patarimų, kaip naudotis paštomatu

Šiomis dienomis pastebima, kad vis daugiau vartotojų, kurie prekes užsisako internetu arba susiduria su būtinybe išsiųsti siuntinius, renkasi paštomatus. Tai tampa bene vienu iš pačių patogiausių būdų, kurio pagalba galima siųsti siuntas tiek Lietuvoje, tiek ir į kitas užsienio šalis. Ir, žinoma, paštomatų populiarumui įtakos turėjo labai daug įvairių priežasčių. Todėl jei jūs taip pat norėtumėte pasinaudoti tokia siuntų siuntimo galimybe, tačiau nežinote, kaip naudotis paštomatu, pateiksime jums keletą patarimų.

Visų pirma atminkite, kad paštomatais jūs galite naudotis 24 val. per parą ir septynias dienas per savaitę. Tai reiškia, kad nepaisant to, koks bebūtų paros metas ar kurią savaitės dieną benuspręstumėte išsiųsti siuntą, tai galite be vargo padaryti jums artimiausiame paštomate. Tai labai reikšmingai pagelbėja daugeliui šiuolaikinių vartotojų, kurie ieško didesniu patogumu ir prieinamumu pasižyminčių siuntų pristatymo sprendimų.

Taip pat visuomet galima pasitelkti ir siuntų pristatymo paslaugas iš skirtingų kurjerių užsisakyti galimybę suteikiančiomis platformomis. Tokiu būdu visas siuntos siuntimo procesas gali tapti dar paprastesnis. Pavyzdžiui, tokioje svetainėje suvedate savo siuntos duomenis ir nurodote, kur siunta turės būti gabenama. Tuomet jums bus sugeneruotas siuntos lipdukas. Gavę lipduką būtinai tinkamai supakuokite norimą išsiųsti daiktą ir ant pakuotės užklijuokite lipduką, kartu jį kruopščiai apsaugodami, kad siuntos transportavimo metu jis nenusiklijuotų ir siunta nepasimestų.

Būdami prie pasirinkto paštomato nuskanuosite brūkšninį kodą, kuris yra ant siuntos lipduko. Taip pat vietoje skanavimo galite pasirinkti ir rankinį siuntos numerio suvedimą paštomato ekrane. Tuomet paštomate vadovaudamiesi pateiktais žingsniais ir instrukcijomis įgyvendinsite tolimesnius žingsnius, nurodydami ir į kurį paštomatą siunta turės būti pristatyta. Kai visą tai padarysite, pasirinksite siuntai tinkamiausią vietą paštomate ir atsidarius tokios saugojimo vietos durelėms įdėsite savo siuntinį.

Galiausiai jums beliks luktelėti, kol siunta bus pristatyta jūsų nurodytu adresu. Be to, svarbu pabrėžti, kad tuomet, kai kurjeriai perims jūsų siuntą, galėsite stebėti ir jos kelią. Tai galėsite padaryti pasitelkę savo turimą unikalų siuntos kodą.