Kelios priemonės, kurios gali padėti kovoje su plaukų slinkimu

Plaukų slinkimas yra labai dažna problema – tiek vyrų, tiek ir moterų tarpe. Nors dažniausiai su plaukų slinkimu susiduriama vyresniame amžiuje, vis dėlto ši problema šiomis dienomis neaplenkia ir jaunesnio amžiaus žmonių. Plaukų slinkimo priežasčių gali būti daugybė – nuo amžiaus, skydliaukės sutrikimų, anemijos ir baltymų trūkumo, iki rimtų ligų, žalingų įpročių ir vitaminų trūkumo. Todėl naudinga įvardinti bent keletą priemonių, kurių pagalba galima veiksmingiau kovoti su plaukų slinkimo problema.

Vitaminai ir mineralai

Nors nėra pakankamai mokslinių įrodymų apie vitaminų ir mineralų teigiamą poveikį plaukų augimo skatinimui, yra pakankamai įrodymų apie tai, jog kai kurių vitaminų trūkumas gali būti viena iš plaukų slinkimo priežasčių. Be to, dėl jų trūkumo plaukai gali tapti silpnesni ir plonesni.

Todėl labai svarbu pasirūpinti, jog mūsų organizmas kasdien gautų jam būtinų vitaminų ir mineralų normą. Tarp tokių vitaminų svarbią vietą užima vitaminas D, B grupės vitaminai (kurie sudaro B grupės vitaminų kompleksą), vitaminas C, E ir A. Geriausia vitaminus ir mineralus gauti su kasdien vartojamu šviežiu ir pilnaverčiu maistu, tačiau tais atvejais, kai net ir subalansavus savo mitybą juntamas tam tikrų maistingųjų medžiagų trūkumas, gali būti rekomenduojama vartoti ir maisto papildus.

Baltymų vartojimas

Ne ką mažiau svarbu užtikrinti, kad jūsų kasdienės mitybos racione pakankamai svarbią vietą užimtų ir baltymai. Atlikti tyrimai rodo, kad baltymų trūkumas gali padidinti plaukų slinkimo riziką, kadangi plaukų folikulus daugiausiai sudaro būtent baltymai, kurie yra vadinami keratinu. Taigi, jei susiduriama su plaukų slinkimo problema arba norima sumažinti plaukų slinkimo riziką, vertėtų į savo valgiaraštį įtraukti ir tokius sveikus maisto produktus kaip paukštiena, žuvis, kiaušiniai, neriebūs pieno produktai, riešutai ir kt.

Tinkama plaukų priežiūra

Norint sumažinti plaukų slinkimo riziką ar sulėtinti šiuos procesus, labai svarbu užtikrinti ir teisingą plaukų priežiūros rutiną. Tai reiškia, kad būtina naudoti kokybišką ir savo sudėtyje jokių kenksmingų cheminių medžiagų neturintį šampūną bei kondicionierių. Tai padės užtikrinti, kad plaukai būtų tinkamai apsaugoti, o galvos oda būtų švari ir sveika. Be to, svarbu pasirinkti būtent tokį šampūną, kuris atitiktų jūsų plaukų tipą ir nepažeistų bei neišsausintų šaknų ir pačių plaukų.

Venkite plaukų formavimo priemonių

Šiandien didelė dalis žmonių labai reguliariai pasitelkia įvairias plaukų formavimo priemones, kurių didelė dalis veikia didelio karščio pagrindu. Tačiau didelis karštis yra vienas iš didžiausių mūsų plaukų priešų, kuris išsausina plaukus ir galvos odą bei nulemia greitesnį plaukų suskeldėjimą. Todėl jei siekiama tinkamai prižiūrėti savo plaukus ir norima sumažinti plaukų slinkimo riziką, plaukų formavimo priemonių vertėtų vengti. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie plaukų dažymą.

Veiksmingas plaukų užpildas

„Dr. Cyj Hair Filler“ užpildas, kurį sudaro hialuronas ir 7 specializuoti aktyvieji biomimetiniai peptidai, gali būti naudojamas tiek vyrų, tiek ir moterų, susiduriančių su silpnų, plonų ir slenkančių plaukų problema.

Šis užpildas veiksmingai saugo nuo plaukų slinkimo. Jis sustiprina plauko folikulą ir paskatina plauko augimą. Procedūrų metu atsinaujina ląstelės ir galvos oda, paskatinama geresnė kraujotaka galvos odos srityje, taip pat paskatinamas plauko folikulo didėjimas, sustabdomas plaukų slinkimas ir atgaivinamas plauko folikulas. Be to, užpildo dėka ne tik paskatinamas greitesnis plaukų augimas, tačiau taip pat padidinama ir plaukų apimtis.

Daugiau apie plaukų slinkimo gydymą „Dr. Cyj Hair Filler“ užpildu skaitykite: https://lazerineklinika.lt/proceduros/plauku-slinkimas-dr-cyj-hair-filler-pasaulyje-pirmasis-uzpildas/