Ko geriau nedovanoti vyrui?

dovana vyruiJau visai ant nosies gražiausios žiemos šventės, todėl daugelis pradeda sukti galvą, ką padovanoti savo antrajai pusei. Dovanos vyrui – išties didelis galvos skausmas moteriai, kuri, norėdama nustebinti savo mylimąjį, dažnai perlenkia lazdą arba pasikliauja moteriškuose žurnaluose pateiktas dovanų sąrašais, kuriuos sudarė ne kas kitas, o moterys. To daryti nereikėtų. Štai keletas moteriškų klaidų, kurių geriau nekartoti. Mylimasis už tai jums tik padėkos.

Mielos smulkmenos – laikykitės nuo jų atokiau

Įvairios statulėles, mielos dekoratyvinės pagalvėlės su jūsų bendra nuotrauka ar nuotraukų rėmeliai, puodeliai bei kiti niekučiai tikrai nepradžiugins jūsų vyro. Moterys šiuos žavius daikčiukus vertina kaip meilės ar dėmesio simbolį, tačiau tik ne vyrai. Jiems tai nenaudingas ir nepraktiškas šlamštas, kuris ne tik renka dulkes lentynose, bet ir gadina bendrą jų namų interjero vaizdą. Vyrai yra praktiški, todėl dovanos vyrui irgi turi būti praktiškos ir naudingos. Patikėkite, vyras labiau apsidžiaugs gavęs kojinių rinkinį, bet ne kalėdinio elniuko statulėlę. Prie smulkmenų reiktų priskirti ir žaislus, jie gali įžeisti jo vyrišką ego. Tiesa, išimtis galioja kompiuteriniams arba žaidimų konsolių žaidimams. Pastarieji tinka praktiškai bet kokio amžiaus vyrui.

Papuošalai – moterims, vyrams – vyriški žaisliukai

Šiuo metu labai populiarūs vyriški papuošalai, tačiau su jais tikrai neriektų rizikuoti, o ypač tada, jei vyras jų nenešioja. Ir vien todėl, kad jūs norite, jog mylimasis kartais pasipuoštų apyranke, kuri galbūt kainavo pusė jūsų atlyginimo, tikrai jo neprivers to daryti. Daugelis Lietuvos vyrų įsitikinę, kad papuošalai yra skirti moterims, tai kam eiti prieš srovę? Jei jau nusprendėte pirkti brangią dovaną, geriau užsukite į elektronikos skyrių, ten tikrai rasite kažką, kas pradžiugins jūsų mylimąjį.

Parfumerija – tik išimtiniais atvejais

Kvepalai – labai intymus dalykas, kiekvienas žmogus turi individualų skonį, kurį kartais sunku atspėti, todėl jei jūsų santykiai dar tik įsibėgėja ir nežinote, kokiais kvepalais kvėpinasi arba kokius kvapus mėgsta jūsų vyras, geriau jų ir nedovanoti. O štai, jei su vyru jau gyvenate ne vienerius metus ir puikiai jį pažįstate, kvepalai – puiki dovana. Beje, ši taisyklė galioja ir tokioms dovanoms, kaip apatinis trikotažas ar sekso žaisliukai, jei nenorite skubinti savo santykių, geriau nupirkite savo mylimajam madingą šaliką ar kokybiškas odines pirštines.

Taigi, viską apibendrinant galima teigti, kad dovanos vyrui turi būti praktiškos ir naudingos, o jei niekaip nesugalvojate, ką padovanoti, tiesiog paklauskite savo mylimojo, ko jis norėtų, gal jam kažko reikia.