Kodėl apie lytinį gyvenimą būtina kalbėti dažniau

Lytinis gyvenimas

Vieni žmonės šiomis dienomis yra linkę manyti, kad apie seksą yra kalbama pernelyg dažnai ir daug. Tuo tarpu kiti mano visiškai priešingai ir teigia, kad apie lytinį gyvenimą mes beveik nekalbame ir tai turėtume daryti kur kas dažniau. Tokia skirtinga žmonių nuomonė ir taip radikaliai besiskiriantis požiūris rodo, kad kiekvienas žmogus į lytinius santykius ir seksualinį gyvenimą žvelgia labai skirtingomis akimis ir turi labai savitą požiūrį. Tai, kas vieniems atrodo tabu, kitiems ir priimtina – ir atvirkščiai. Bet kuriuo atveju, seksualinis gyvenimas yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Tai nėra detalė, kurią galima būtų lengva ranka išbraukti ir nė nepajusti, kad ji apskritai egzistavo. Dėl šios priežasties žmonės, kurie teigia, kad apie lytinį gyvenimą „tiek daug“ kalbėti tikrai nėra jokios priežasties, turėtų suprasti, jog jų teiginiai nėra teisingi.

Kiekvienas seksologas gali patvirtinti, kad be sekso žmogaus gyvenimas tampa kur kas prastesnis. Ir taip, jūs supratote visiškai teisingai – jei žmogaus gyvenime nėra sekso, jo gyvenimo kokybė būna prastesnė. Be to, taip pat neužtenka ir paties sekso. Seksas turi būti geras ir kokybiškas. Todėl, kaip jau supratote, žmonės apie seksą turėtų kalbėti – ir tai turėtų daryti labai dažnai (ypač, kai yra kalbama apie du vienas kitą mylinčius žmones). Jei poroje gyvenantys žmonės, kurie taip pat gyvena ir lytiškai aktyvų gyvenimą, nekalbės apie seksą ir tai, kas jiems patinka ar ne, nebus galima tikėtis pilnaverčio ir kokybiško gyvenimo. Kaip jau supratote, seksas yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, kurią ignoruodami ar kuriai neskirdami pakankamai dėmesio, galime pabloginti savo gyvenimo kokybę. Todėl būkite tikri, kad jūs seksui ir pokalbiams apie jį su savo antrąja puse skiriate pakankamai deramo dėmesio.

Jei kiekvienas žmogus, kuris gyvena poroje, stengsis pažinti ne tik save, tačiau ir savo antrąją pusę, bus kur kas daugiau laimingų žmonių ir mažiau greitai išyrančių santykių. Todėl jei iki šiol apie seką kalbėdavote ne tik labai retai, tačiau ir patyliukais, pats metas tai pakeisti. Tapkite atviresni ir nebesidrovėkite to, kas yra kiekvieno kasdienė gyvenimo dalis.

Naudinga informacija: http://sexhelse.blogg.no/