Kodėl populiarėja kremavimas?

Mirti nenorime nei vienas. Svajojame kuo ilgiau gyventi, dar norisi tiek daug pamatyti, patirti, aplankyti ir pajausti. Pasaulis toks didelis, kad tikrai nevalia gyventi trumpai. Tad kasdien stenkimės gyventi taip, jog kiekvienas rytas atneštų tik pačius geriausius nuotykius, kuriuos galėsime atminti senatvėje.

Būnant mirties patale arba dar šiek tiek laiko prieš tai būna rašomas atsisveikinimo laiškas arba paliekamas testamentas artimiesiems, kuriuo taip pat kartais pažymima, kaip mirusysis nori būti palaidojamas. Jeigu tokia valia nebūna išreikšta, tuomet dažniausiai mirusiojo artimieji sprendžia, kokiu būdu jis bus palaidotas. Visiems įprastas ir seniai žinomas laidojimas karste po žeme vis dar išlieka populiarus, bet šiuolaikinis pasaulis ne tik modernėja, bet ir atsižvelgia į ekologiją, laidojimo paprastumą ir kitus kremavimo privalumus.

Kremavimas visada geras pasirinkimas, jeigu mirtis buvo labai žiauri ir mirusiojo kūnas yra stipriai sužalotas. Toks laidojimas yra suteikiantis mažiau skausmo artimiesiems. Jeigu norima, artimieji visada gali ištarti paskutinį „Sudie“ prieš kremavimo atlikimą krematoriume. Tai padaryti galima iki pat iki paskutinės minutės, kol kūnas pradedamas kremuoti. Šį norą artimieji ir draugai gali išreikšti užsakant kremavimo paslaugą. Jeigu mirusiojo palaikų matyti nenorima, tuomet bus galima atsisveikinti šarvojimo salėje, kai joje bus pagarbiai stovinti urna. Tokios laidojimo paslaugos populiarėja ir žmonės mato vis daugiau tokio proceso privalumų.

Artimieji jau nebenori ir ilgai trunkančių šarvojimo paslaugų. Tuomet, kai atliekamas kremavimas, šarvojimas dažniausiai trunka trumpiau. Tai teigiamai vertina artimieji, jiems bus mažiau skausmo bei nereikalingų rūpesčių. Saugumas ir garantija visada suteikiama, tad bijoti, kad palaikai bus supainioti nėra reikalo. Svarbiausia, kad kremavimo įmonė turėtų tinkamą, sertifikuotą kremavimo įrenginį, kuris atitinka visus reikalavimus. Kremavimo procesas turi būti atliekamas tinkamai. Tai daroma etapais ir procesus skiria specialūs vartai.

Po kremavimo reikalinga urna, kuri bus laidojama. Jų pasirinkimas nuolat auga. Žmonės vis labiau nori, kad jos būtų ekologiškos, todėl pageidauja natūralaus medžio urnų. Tokiose urnose palaidoti palaikai daug greičiau susilies su gamta ir taps jos dalimi.