Kreditai su bloga kredito istorija

Kreditai su bloga kredito istorija

Kiekvienas žmogus daro vienokių ar kitokių finansinių klaidų. Be to, galime pasižymėti puikiais asmeninių finansų valdymo įgūdžiais, tačiau viename ar kitame gyvenimo etape susidurti su visiškai nenumatytomis ir nuo mūsų nepriklausančiomis finansinėmis problemomis, kurios reikšmingai pakeistų mūsų asmeninę finansinę situaciją. Taigi, neretai žmonėms kyla klausimas, ar yra įmanomi kreditai su bloga kredito istorija?

Šiuo atveju asmeninė kredito istorija atspindi tai, kokia yra žmogaus asmeninė „patirtis“ finansinių įsipareigojimų srityje. Kiekvienas kreditorius, kuris vertina į jį besikreipusio vartotojo mokumą, atsižvelgia į asmeninę kredito istoriją, t.y., kaip jis iki tol vykdė turėtus finansinius įsipareigojimus, kiek paskolų, lizingo sutarčių ar kreditinių kortelių turėjo ir kt. Visa tai rodo, koks yra žmogaus požiūris į asmeninių finansų valdymą, finansinius įsipareigojimus ir jų vykdymą bei kt. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jei žmogus viename ar kitame savo gyvenimo susidūręs su finansiniais sunkumais praleido kelių turėtos paskolos grąžinimo įmokų padengimą, jis ateityje nebeturės jokios galimybės gauti kredito.

Kreditoriai vertina ne tik vartotojo asmeninę kredito istoriją, tačiau taip pat atsižvelgia į gaunamas mėnesines pajamas, turimą darbo stažą, finansinių įsipareigojimų dydį ir daugybę kitų papildomų individualių finansinę situaciją galinčių nulemti veiksnių. Visa tai rodo, kad net ir tuomet, kai asmeninė kredito istorija yra prasta, galimybė gauti paskolą egzistuoja, nes atsižvelgiama į daugybę papildomų detalių.

Žinoma, jei norima gauti paskolą ir praeityje būta įvairių finansinių nesklandumų, reikia būti sąžiningiems patiems su savimi. Tai reiškia, kad jūs turite pasistengti kaip įmanoma objektyviau įvertinti savo tikrąją finansinę padėtį ir būti numatę aiškų planą, kuriuo vadovaudamiesi galėtumėte užtikrinti savalaikį jums suteiktos paskolos grąžinimą. Tuo tarpu, jei ir vėl pažeistumėte paskolos sutarties sąlygas, kiltų didelė tikimybė, kad ateityje kreipiantis dėl paskolos ją gauti būtų dar sudėtingiau, nes kreditoriai jumis nebepasitikėtų ir jus vertintų kaip rizikingą potencialių klientą.

Taigi, veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti kiekvienam vartotojui, galvojančiam apie paskolas, tikrai yra daugybė. Todėl jei jūs norite išsaugoti savo gerą finansinę padėtį ir neįklimpti į didesnes finansines problemas, pagalvokite apie paskolų pasiūlą, pasirinkite tinkamiausią variantą ir pasistengti subalansuoti savo asmeninius finansus būtent taip, kad jūsų finansinė padėtis taptų dar stabilesnė.