Kur įsigyti kokybišką banko kortelių dėklą?

Ne paslaptis, kad žmonės vis mažiau nešiojasi grynųjų. Jie mieliau naudojasi banko ar kreditinėmis kortelėmis. Šiandien beveik kiekvienas turime po kelias banko ir kreditines korteles ir dar begalę nuolaidų kortelių, todėl dažnam kyla klausimas, kur ir kaip jas sutalpinti?

Banko kortelių dėklo dizaino pasirinkimas, be abejo, yra individualus dalykas. Tačiau yra bendri aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis kortelių dėklą, o jį įsigyti galite https://www.bakli.lt/lt/banko-korteliu-deklai Svarbiausias aspektas yra medžiaga iš ko jis pagamintas. Jeigu dėklas pagamintas iš natūralios odos, toks produktas tarnaus ilgiau ir atrodys prabangiau, nei pagaminti iš medžiagos ar odos pakaitalo. Užsegimai ar kniedės taip pat turėtų būti aukštos kokybės, patikimos ir patvarios, bet gaila jos ne visada apsaugo nuo vagysčių. Dėl sukčių sukurtos ir pritaikytos RFID technologijos tapo įmanoma pinigus iš banko kortelių pavogti  naudojant bekontaktį metodą.

RFID yra radijo dažnio identifikavimas arba asmeninės informacijos talpinimo ant lustų technologija, kurią galima perduoti į RFID skaitytuvą. Šie lustai yra įdėti į banko korteles, pasus ir kitus dokumentus. Šią technologiją lengvai gali naudoti sukčiai, kurie savo skaitytuvu iš tolo gali pasiekti jūsų kortelę. Kad niekas negalėtų pavogti pinigų iš kortelės, įdėtos į piniginę, sukurta medžiaga, turinti ekranavimo savybių. Medžiaga, skirta blokuoti RDA signalus yra įsiūta į piniginės pamušalą. Kai kortelės yra šios medžiagos viduje, RDA skaitytuvas negali nuskaityti informacijos. Tokių kortelių turėtojams buvo sukurtos specialios RDA piniginės
RFID blokuojantis kortelių dėklas turi paprastą, tačiau šiuolaikišką išvaizdą, puikiai derančią prie bet kokio stiliaus drabužių.  Dėkle yra pakankamai skyrių, kad talpintų visas kreditines ir asmens tapatybės korteles. Patogumas yra vienas iš svarbiausių RFID piniginės naudojimo reikalavimų. Todėl būdingos aksesuaro savybės yra lengvumas ir kompaktiškumas.