Kur pirkti valytuvus automobiliui?

Svarbiausi dalykai gyvenime dažnai nepastebimi ir savaime suprantami. Tai pasakytina beveik apie kiekvieno vairuotojo požiūrį į valytuvus. Vis dėlto, tai yra vienintelis vairuotojui prieinama priemonė kelyje, kai reikia išvalyti priekinį stiklą važiuojant. Valytuvai naudojami tik vienam tikslui, ir dauguma vairuotojų apie jų būklę sunerimsta tik jiems sugedus, tada paprastai būna per vėlu.

Tiesa, priekinio stiklo valytuvai nėra tokie įdomūs, kaip automobilio variklis ar net padangos. Tačiau jie yra gyvybiškai svarbūs saugiam vairavimui. Net geriausi priekinio stiklo valytuvai susidėvi per šešis mėnesius. Štai kodėl rekomenduojama pakeisti juos du kartus per metus.

Norėdami kuo geriau išnaudoti esamus valytuvus, periodiškai reikėtų juos apžiūrėti. Pakelkite kiekvieną valytuvą nuo stiklo ir pirštu braukite palei jo guminį kraštą. Jei guma yra standi arba sutrūkinėjusi, arba valant ant lango lieka dryžiai, jums reikia naujų valytuvų.

Gerai parinkti valytuvai leis užtikrinti reikiamą matomumą. Todėl valytuvų pasirinkimo procesui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys, nes žemos kokybės valytuvai idealiai neatliks savo funkcijų, kaip turėtų. Tačiau mažai žmonių žino, kaip pasirinkti tinkamus valytuvus, į kokius parametrus reikia atkreipti dėmesį. Šiuolaikiniame pasaulyje mums siūlomas didžiulis įvairių gamintojų pasirinkimas ir labai sunku suprasti jų kokybę.

Priekinio stiklo valytuvai būna įvairių dydžių, ir tikėtina, kad jūsų automobilis kiekvienoje pusėje turi skirtingo dydžio valytuvą. Reikiamų valytuvų ilgį glite, išmatuoti  patys arba kreiptis į specializuotą valytuvų parduotuvę, kurios specialistai padės jums pritaikyti reikiamą dydį pagal automobilio modelį https://carglass.lt/kainos/valytuvai/.

Ir visai nesvarbu, kiek laiko tai praėjo nuo paskutinio karto kai keitėte valytuvus, jei pastebėsite, kad valytuvas netinkamai išvalo priekinį stiklą, palieka nešvaraus stiklo miglą, pats laikas juos keisti.