Laukiamiausi 2015 kompiuteriniai žaidimai

video zaidimai

2015 metų laukiamiausi kompiuteriniai žaidimai – PlayStation 4, PC ir Xbox One

1) No Man’s Sky

Kas galėjo pagalvoti, kad šis indie tipo kompiuterinis žaidimas taps beveik svarbiausiu metų projektu? No Man’s Sky tai video žaidimas, kuris užkariavo žaidėjų širdis jau nuo pirmųjų kadrų. Kuomi jis pasižymi? Jūsų laukia atviras pasaulis, kuriame galėsite tyrinėti planetas, skraidyti po kosmosą ir dar daugiau.

Platformos: PS4, PC

2) Call of Duty: Black Ops 3

Treyarch kurta futuristinė FPS šaudyklė neužilgo įsiverš į mūsų ekranus.

Kompiuterinio žaidimo veiksmas vyksta ateityje, pasaulyje kuris primena filmą Terminator. Be to bus zombių. Zombiai ir robotai – tai juk viskas ko gali reikėti gerai šaudyklei.

Išleidimo data: Lapkričio 6

Platformos:

3) Starcraft: Legacy of the Void

Trečiasis legendinio RTS Starcraft 2 papildymas – Starcraft: Legacy of the Void jau pasiekė beta stadiją. Žaidimo išleidimo data nėra žinoma, tačiau daugelis spėja, kad papildymas galėtų pasirodyti prieš Kalėdas.

Platformos: PC, iOS

4) Batman: Arkham Knight

Žaidimas turėtų pasirodyti šią vasarą. Kūrėjai Caped Crusader tikrai pasistengė ir sukurė next-generation atviro pasaulio žaidimą, kuris išnaudos visas jūsų geležies (hardware) galimybes.

Platformos: PS4, Xbox One, PC

5) Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Tai turbūt paskutinis kompiuterinis video žaidimas, kurį legendinis Hideo Kojima kuria Konami kompanijoje. Po Silent Hills žaidimo kūrimo nutraukimo, Metal Gear liko paskutinis legendinio kūrėjo produktas ties kuriuo vyksta darbai.

Visai neseniai sulaukėmė ir Wolfenstein: The Old Blood išleidimo. Šis video žaidimas pasirodė vos prieš savaitę. Kokie dar kompiuteriniai žaidimai pasirodė visai neseniai?

Tai visiems gerai žinomas snukiadaužis Mortal Kombat X, o taip pat GTA 5. Gegužės 19 dieną pasirodys trečioji The Witcher žaidimo dalis. Visi šie kompiuteriniai žaidimai užima tikrai nemažai vietos, todėl tam, kad sutalpintumėte visus šiuos video žaidimus į savo kompiuterį teks atlaisvinti nemažai vietos.

Jei norite rasti daugiau apie kompiuterinius žaidimus, štai patikima ir gera svetainė – video zaidimai Svetainė nauja, bet ten tikrai geros video žaidimų apžvalgos, lakoniškas stilius, nuolat ten apsilankau. Netikėtai buvo kai skaitydamas video žaidimų apžvalgas laimėjau GTA 5 ten kaip prizą!!! Jie paprasčiausiai ten kur kompiuterinių žaidimų apžvalgos paskelbė žaidimo kodą ir aš pirmas pamačiau.