Naktinukai pagal figūros tipą

Daugelis mūsų kasdieniniai aprangai skiria labai daug dėmesio. Norisi ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis, pasirinkti tokius drabužius, kurie maloniai glustų tarsi antra oda. Tačiau daug dėmesio skirdami kasdien dėvimiems drabužiams mes pamirštame, kad reikia atidžiai paieškas vykdyti ieškant ir Jums labiausiai tinkamos miegojimo aprangos. Tai gali būti naktinukai, naktiniai, tik kelnaitės su maikute, tačiau jie turi būti tinkami miegui, padėti išvengti prakaitavimo, bet kokio diskomforto.

Vienas svarbiausių kriterijų ieškant naktinukų – rinktis juos pagal figūros tipą. Tokiu atveju pavyks ne tik gražiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis. O pasirinkti geriausios kokybės naktinukus siūlome čia: www.miestomada.lt/48-naktinukai.

Apvalesnės figūros moterys

Būtent obuolio figūrą turinčios moterys dažniausiai baiminasi, kad joms nepavyks atrodyti gražiai su naktinukais. Vietoje to jos renkasi beformes maikutes, kurios trukdo pabrėžti figūros privalumus. O tokių yra ne vienas.

Pirmiausia nepamirškite, kad turite labai gražią krūtinę ir būtinai turite ją pabrėžti pasirinkusi V formos iškirptę turinčius naktinukus. Kadangi dažniausiai tokios moterys skundžiasi, kad jų pilvukai dideli – puikiai tinka vienos spalvos naktiniai arba tokie, kurie krūtinės vietoje yra su  raštais, o žemiau – vienos spalvos. Toki atveju tikrai niekas neatkreips dėmesį į Jūsų pilvą.

Rinkitės naktinius, kurie paryškina krūtinę ir kurie nuo tos pozicijos krenta žemiau. Tas laisvumas ne tik labai gražiai atrodo, tačiau tuo pačiu suteikia lengvumo.

Lieknos merginos

Lieknos merginos gali būti vadinamos cigaretės arba pieštuko formos moterims, kadangi jos dažniausiai neturi labai išraiškingos figūros ir dėl to labiausiai pergyvena. Juk dažnai sakoma, kad būtent linijos ir padaro moterį moteriška. Tiesa, nereikia baimintis, kadangi tinkami naktinukai padės paryškinti savo kūno linkius.

Geriausia tokiu atveju rinktis naktinukus, kurie turi kuo daugiau klosčių. Žinoma, jie turi būti lengvi, puikiai tinka gipiūras, kuris neapkrauna, tačiau suteikia figūrai kur kas daugiau apimties. Taip pat siūlome rinktis tokius naktinukus, kurie turi klostes greta krūtinės vietos arba užpakaliuko. Tokiu atveju jie vizualiai atrodys didesni, o juk to mes ir siekiame, tiesa?

Kriaušės figūros moterys

Jos dažniausiai turi labai plačius klubus, tačiau mažą krūtinę, tad būtent ir yra stengiamasi sukurti kuo vizualiai daugiau proporcijų kūne. Kaip sumažinti vizualiai klubus, tačiau padaryti, kad krūtinė atrodytų didesnė? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra naktinukai, kuri viršutinė dalis yra ryški, marga, o apatinė – juoda, tamsi. Tuomet visas dėmesys krups į krūtinę, tačiau ne klubus.

Gitaros formos figūra

Dažnai juokaujama kad moterims, kurios turi tokią figūrą  -tinka viskas. Ir jokio skirtumo, ar tai seksualiai aptempiantys naktinukai, ar bulvių maišas. Tikrai – galite tuo džiaugtis, nes atrodysite puikiai.

Kartais pasitikėjimo savimi gali daugiau suteikti tinkamiausių naktinukų pasirinkimas. Išbandykite ir galbūt tai taps Jūsų svarbiausiu drabužiu.