Netvarka namuose – nuo ko pradėti?

auksarankiams

Norint turėti gražius namus, kartais tenka paaukoti ne tik daug pinigų elementariausioms valymo priemonėms įsigyti, bet ir laiko. Palyginus su keliais dešimtmečiais atgal, šiomis dienomis žmonės itin susirūpinę švara jų aplinkoje – dažnu reiškiniu tapo įvairios valymo bendrovės, teikiančios švaros paslaugas nespėjantiems susitvarkyti. Kai kuriems tai gali atrodyti kaip tinginystė, bet gana retai žmonės patiki išvalyti savo namus nepažįstamiems.

Kad būtų išvengta didelių tvarkymųsi, tereikia atsiminti vos keletą vietų namuose, kurios reikalauja kruopštesnės priežiūros. Dažnu netvarkos sukėlėju tampa tam tikra buitinė technika, todėl privalu atsiminti kuri iš jų reikalauja atsakingesnės priežiūros.

Tualetas – tai ta vieta, kurioje mėgsta atsirasti begalė bakterijų. Švarus tualetas namuose yra vienas iš svarbiausių atributų norint turėti gražius namus. Dažnesnis tualeto valymas gali užkirsti kelią kimšimuisi ir vandens pratekėjimui ant grindų, todėl svarbu pasirūpinti šiuo įrenginiu tinkamai.

Sugedusi skalbimo mašina gali pridaryti daug žalos, todėl vertėtų neapleisti šios vienos iš reikalingos buitinės technikos namuose. Skalbiant nepamirškite naudoti tam tikrų priemonių, sumažinančių vandens kalkingumą – tai užkirs kelią jūsų skalbimo mašinai pavirsti į neveikiančią priemonę.

Virtuvė dažnuose namuose yra viena iš netvarkingiausių erdvių. Jei mėgstate gaminti, turbūt pastebėjote, jog virtuvė neatrodo itin patraukliai procesui pasibaigus – aplink ne tik krūvos nešvarių indų, bet ir valymo reikalaujanti viryklė. Garai, išskirti kepant bei verdant, ne visada būna sutraukiami gartraukio ir neretai jie nusėda ant lubų. Būtų puiku, jei kasdieninį valymą pradėsite nuo virtuvės ir tam skirsite didžiąją laiko dalį. Dažnoje virtuvėje pilna akimi nematomų nešvarumų, todėl būtina skirti pakankamai laiko viskam išvalyti.

Valydami kondicionierius namuose išdrįskite pasinaudoti specialistų pagalbą. Reikia pripažinti, jog oro kondicionieriaus valymas nėra itin lengvas, todėl išvengiant šio brangiai kainuojančio daikto sugadinimo, patikėkite jį profesionalams.

Tai tik keletas vietų namuose, reikalaujančių ypatingos priežiūros. Nepamirškite, jog tik nuo jūsų priklauso mylimų namų švara, todėl atsakingai žiūrėkite į šią užduotį bei nebijokite į pagalbą pasikviesti profesionalų. Specialios švaros įmonės gali pagelbėti kartą per mėnesį paverčiant namus naujais, todėl dėl tokios švaros būtina pasistengti.

Patarimais dalinasi: www.auksarankiams.lt