Perkame automobilių diagnostikos įrangą. Į ką atkreipti dėmesį?

diagnostikos irangaAutomobilių diagnostikos įranga vis populiarėja. Šią tendenciją nulėmė sudėtingėjančios mašinų konstrukcijos. Nemaža tokios įrangos pasiūla pastebima ir internete. Į ką atkreipti dėmesį, jei norime diagnostinį prietaisą įsigyti?

  1. Kokių markių mašinoms automobilių diagnostikos įranga skirta? Jei vairuojate BMW, o įsigysite prietaisą, tinkantį tik VW grupės automobiliams, nieko nepešite. Jeigu šeimoje du skirtingos markės automobiliai, tuomet tikriausiai ieškosite tokios įrangos, kuri tiktų jiems abiem.
  2. Suderinamumas su konkrečiais prietaisais. Turite kompiuterį su iOS sistema, o įranga palaiko tik „Windows“? Vadinasi, reikia ieškoti kitokios. Planuojate įrenginį naudoti su išmaniuoju telefonu? Pastarasis veikia „Windows Phone“ principu, o diagnostika suderinama tik su „Android“? Tuomet vėlgi teks dairytis į kitus variantus.
  3. Automobilių diagnostikos įrangos funkcijos. Dažniausiai prie prietaiso būna nurodyta, kokius veiksmus su juo galima atlikti. Variklio apsukos, degalų sistemos būklė ir t.t. – bene kiekvienai įrangai būdingos funkcijos. Vis dėlto kilus bet kokioms abejonėms verta susisiekti su pardavėju ir išsiaiškinti aktualius niuansus.
  4. Prietaiso kokybė, sertifikacija. Nenorėtumėte, kad įranga sugestų po pirmo naudojimo, tiesa? Nemalonu, jei ji veiktų nesklandžiai, ar ne? Dėl to svarbu pasirinkti kokybišką produktą. Juk siekiant pasirūpinti automobiliu pernelyg didelis taupumas nepadės.
  5. Kaina. Prieš pirkdami diagnostinį įrenginį įvertinkite, ar apsimoka tai daryti. Galbūt netoliese esantis servisas atlieka diagnostikos paslaugas už patrauklią kainą? Finansai – subjektyvus reikalas, tačiau visada susijęs su apgalvojimu.
  6. Dydis ir svoris. Pravartu atkreipti dėmesį, koks įrangos dydis ir kiek ji sveria. Pirkėjų poreikiai skirtingi. Vieniems svarbu maksimalus kompaktiškumas, o kiti teigia, kad pirmaplanę rolę atlieka funkcionalumas.
  7. Naudojimas. Jei ruošiatės patikrinti, kokia automobilio būklė, verta atkreipti dėmesį, ar automobilių diagnostikos įranga lengvai įdiegiama ir ar lengvai naudojama. Juk norėtųsi įsigyti tokį prietaisą, kurį valdytumėte sklandžiai. O ne tokį, kuris nuo A iki Z būtų komplikuotas.

Jei domina automobilių diagnostikos įranga, nepatingėkite pasidomėti šiais punktais. Nes kiekvienas iš jų gali padėti išsirinkti tokį įrenginį, kuris maksimaliai atitiks poreikius ir leis pasirūpinti turimu automobiliu.