Skolintis iš žmonių – naudinga

skolintis is zmoniu

Ar kada susimąstėte, ką darytumėte, jeigu pajaustumėte ryškų pinigų stygių? Ar ieškotumėte kito, geriau apmokamo darbo? Susirastumėte kokią papildomą veiklą? Skolintumėtės iš draugų ar pažįstamų? Imtumėte paskolą ar greitąjį kreditą? Akivaizdu, kad yra nemažai variantų, kurie padėtų ištverti finansiškai sunkų periodą. Žinoma, reikia nuspręsti, kam Jums tų pinigų reikia ir koks variantas būtų tinkamiausias problemoms išspręsti.

Banko paskola norintiems įsigyti būstą. Jeigu įvertinę savo finansines galimybes suprantate, kad nesugebėsite įsigyti būsto be paskolos, kreipkitės į banką. Ilgalaikė paskola būtų geriausia išeitis, norintiems nemėtyti pinigų nuomai, o po truputį investuoti į savo namus. Žinoma, turite būti nepriekaištingos kredito istorijos savininkas, taip pat negalite turėti skolų ar blogų įrašų, liudijančių apie prastą mokumą. Pajamos taip pat turi būti reguliarios ir užtikrinančios, kad sugebėsite grąžinti paskolą.

Banko paskola studijoms apmokėti. Niekam ne paslaptis, kad mokslas nėra pigus dalykas. Jeigu turite mokėti už studijas, tačiau nėra galimybių susitaupyti tokios sumos, galite pasiskolinti iš banko ir įgyti taip trokštamą specialybę. Dažniausiai sąlygos studentams būna gan geros, grąžinimo terminas taip pat ilgas, tad dažniausiai nekyla sunkumų atiduodant skolą.

Greitasis kreditas. Tai greitas būdas pagerinti savo finansinę būklę. Tinka siekiant įsigyti norimą daiktą, atlikti nedidelį būsto remontą ar tiesiog išleisti pragyvenimo išlaidoms. Atsižvelgdami į savo norus, galite pasiskolinti ir mažą sumą, kurią  gan paprastai atiduosite. Turint didesnius poreikius, kreditą taip pat galima imti didesnį, tačiau palūkanos šiek tiek padidins sumą, kurią reikia grąžinti.

Skolintis iš žmonių – apsimoka. Vietoj greitojo kredito, galite rinktis šį būdą gauti pinigų. Tai yra nebloga alternatyva, nes galite pasirinkti ilgesnį pinigų grąžinimo terminą. Verta paminėti, kad palūkanos skolinantis iš žmogaus, būna mažesnės, tad tokiu būdu pavyktų netgi sutaupyti.

Pinigų trūkumą gali pajausti bet kas ir bet kada. Svarbiausia nepulti į paniką ir mąstyti logiškai. Pasvėrus visus „už“ ir „prieš“ nuspręsti, ar paskolos tikrai reikia. Tą padarius, išsirinkti patį naudingiausią ir mažiausiai rizikingą paskolos būdą.