Tiems, kurie nori pradėti statyti nuosavą namą

Geodeziniu matavimu kaina

Turėti žemės sklypą ir jame stovintį nuosavą namą – tai visiškai kas kita nei gyventi daugiabutyje esančiame name. Nuosavas namas suteikia daugiau privatumo ir komforto. Taip pat gyvendami name jaučiamės laisvesni. Tačiau butas ir nuosavas namas skiriasi ne tik komforto ar privatumo aspektais. Šie NT objektai skiriasi ir savo kaina. Jei lygintume Vilniuje vyraujančias butų ir namų kainas, pastebėtume akivaizdų skirtumą. Žinoma, tai taip pat priklauso ir nuo NT objekto statybos metų. Jei vartotojai renkasi trijų kambarių butą senos statybos daugiabutyje, jo kaina nuo naujos statybos nuosavo namo gali skirtis ir tris kartus. Kaip bebūtų, akivaizdu, kad už didesnę laisvę ir komfortą tenka sumokėti daugiau. Tačiau vėlgi, tai nėra vienintelis pasirinkimas – vartotojai, kurie nori nuosavo namo, taip pat gali rinktis ir jo statybą. Ir nors tai reikalauja didesnių laiko sąnaudų, statant namą nuo pagrindų galima sutaupyti gerokai daugiau lėšų. Taigi, jei jus domina šis pasirinkimas, nepamirškite kelių patarimų.

Jei turite žemės sklypą, kurio daugybę metų nenaudojote ir apie kurį tiesiog buvote pamiršę, pradžioje jums gali būti reikalingi geodeziniai matavimai (nepamirštant ir kadastrinių), kurių pagalba sužinotumėte tikslius savo klypo duomenis ir ribas. Be abejo, tokiu atveju jums turbūt bus aktuali geodezinių matavimų kaina, todėl pradžioje galite susisiekti su pasirinktais šios srities specialistais, kurie atsižvelgę į jūsų išsakytus lūkesčius ir konkrečią situaciją, nustatytų ir geodezinių matavimų kainą.

Kuomet žinosite savo sklypo duomenis, kurių reikės būsimo namo statybai, nuspręskite, kur norėsite statyti savo pirmąjį nuosavą namą. Vieni žmonės renkasi namą statyti sklypo viduryje, o kiti sklypo šoninėje dalyje, netoli sklypo ribos. Kaip bebūtų, viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir turimos namo vizijos. Kai bus padarytas ir patvirtintas namo projektas, pradėkite jo statybas, visus statybos darbus patikint profesionaliai statybų bendrovei, kuri vertina kiekvieną klientą ir gali užtikrinti, kad namo statybos darbai bus įgyvendinami laikantis nustatytų standartų, saugumo ir terminų. Galiausiai beliks išspręsti namo aplinkos tvarkymo darbus.

Namo statybos patarimais pasidalino http://www.turtoinvest.lt/