Turbūt nežinojote, kad šiuos dalykus internetu galite įsigyti pigiau

Yra prekių bei paslaugų, kurias žmonės vengia pirkti internetu. Yra ir priešingų atvejų – prekių ar paslaugų, kurias žmonės nebemato reikalo pirkti fizinėje parduotuvėje ir užsisako internetu. Nors daugumos pirkėjų įpročiai šiuo atveju yra nevienodi ir labai skirtingi, tačiau tam tikras jų apsipirkimo tendencijas galime išgryninti. Šį kartą su jumis pasidalinsime informacija apie prekes, kurias internetu galite įsigyti pigiau nei vykdami į fizinę parduotuvę. Tiesa, tai nebus eilinės prekės ar paslaugos, o dalykai, apie kurių pirkimą internetu galbūt ir nepagalvotumėte…

Kino bilietai

Nors kino bilietų pirkimas internetu – anokia naujovė, bet daugiau nei 85 procentai pirkėjų juos vis tiek perka kasoje. Negana to, jie dažnai pamiršta nuolaidas. Kad ir kiek stengtųsi sukurti patrauklesnes sąlygas pirkti bilietus internetu, kino teatrai nesugeba pirkėjų „išvaryti“ iš kasų. Taip jau, matyt, yra.

Visgi ar žinojote, kad pirkdami internetu galite daug lengviau panaudoti nuolaidas ir gauti pigesnius bilietus? Dabar jau tikrai žinote.

Fotoaparatai ir vaizdo kameros

Jeigu pirksite fotoaparatą vienoje iš fizinių prekybos vietų, galimai permokėsite. Jeigu juos pirksite iš internetinio pardavėjo – galimai gausite daug geresnę kainą. Sunku pasakyti, kodėl kainų skirtumas išryškėja būtent šioje prekių kategorijoje, tačiau taip jau yra, kad fotoaparatai pigiau kainuoja internetu. Tas pats galioja ir foto juostai, skirtai momentiniams aparatams, objektyvams, kitai įrangai.

Na, o tai taip pat galima pritaikyti ir vaizdo kamerų rinkai.

Baldai

Čia svarbu lyginti tik analogiškos kokybės produktus. Negalima stebėtis, kad rankų darbo – itališki ar vokiški baldai visada bus brangesni už tuos, kuriuos namuose susirinksite patys. Tačiau nepaisant viso to vis tiek nesunkiai įžvelgsite tendenciją, kuri nusako, kad pirkdami internetinėse parduotuvėse tikrai sutaupysite. Tai reiškia, kad analogiškos kokybės baldai iš varle.lt pasižymės mažesne kaina nei tie, esantys salonuose ar ekspozicijose.

Šiltnamiai

Sodininkai ir daržo kultūros mylėtojai kiek nustebs. Tačiau mes palyginome kainas kone visose parduotuvėse ir taip pat nustebome sužinoję, kad būtent šiltnamių kainos internete ir fizinėse parduotuvėse skiriasi tikrai nemažai. Ekonominių ar socialinių priežasčių šitai paaiškinančių, rasti, turbūt būtų sunku. Tačiau per daug nesigilinant į situaciją galime pasiūlyti sodą ir daržą puoselėjantiems asmenims šiltnamius pirkti internetu.

Maistas iš parduotuvės

Lietuvoje klesti parduotuvių kultūra. Pas mus, žymiai labiau nei užsienyje žmonės kreipia dėmesį į parduotuvių švarą, tvarką bei perkamų gėrybių kokybę. Į to priežastis per daug nesigilinkime, bet tik pasakykime, kad prekybininkai naudojasi to „estetikos kulto“ vaisiais ir tam tikroms prekėms uždeda nesąmoningai didžiulius įkainius. Tačiau internetu tokių dalykų įgyvendinti nepavyks, todėl internetinės maisto ir kasdienių prekių prekybos platformos afišuoja nuolaidas ir ypatingus pasiūlymus. Jų čia rasite daugiau, o ir standartinė prekių kaina įprastai bus mažesnė nei fizinėje parduotuvėje.